Ημερίδα ΣΕΠ για μαθητές, Γονείς -Κηδεμόνες Γυμνασίου & Λυκείου συνδιοργανώνει η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης Πέλλας και το 3ο Γυμνάσιο Γιαννιτσών.

Ημερίδα Σχολικού Επαγγελματικού Προσανατολισμού (ΣΕΠ) για μαθητές, Γονείς -Κηδεμόνες Γυμνασίων & Λυκείων των Σχολείων της ΔΔΕ Πέλλας (δια ζώσης μόνο για γονείς – κηδεμόνες του 3ου ΓΣ Γιαννιτσών, θα μπορούν να παρακολουθήσουν διαδικτυακά μαθητές και γονείς – κηδεμόνες όλων των Γυμνασίων και Λυκείων ΓΕΛ/ΕΠΑΛ της ΔΔΕ Πέλλας), αλλά και σχολεία άλλων Διευθύνσεων (διαδικτυακά ) Συνδιοργανώνει η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πέλλας & το 3ο Γυμνάσιο Πέλλας.

Η Ημερίδα έχει Θέμα ¨Οι δρόμοι και οι επιλογές σπουδών μετά το Γυμνάσιο¨ θα πραγματοποιηθεί στις 22 Μαρτίου 2023 τις ώρες 14:45΄ έως 16:30΄ στην αίθουσα Εκδηλώσεων του 3ου Γυμνασίου Γιαννιτσών. Κ. Βάρναλη 1 Γιαννιτσά.

Απόφαση Έγκρισης Ημερίδας από Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πέλλας : εδώ

Πρόγραμμα Ημερίδας : εδώ

Πρόσκληση Ημερίδας: εδώ

Αφίσα της Εκδήλωσης: εδώ